TV1000 KINO

Varlė karalaitė

06:20
Tolimoje karalystėje, tolimoje šalyje gyveno karalius. Ir sumanė jis apvesdinti savo sūnus. Jie nutarė pasiųsti savo strėles į skirtingas puses, kuri kur pataikys, ten ir reikia ieškoti nuotakos. Ivano Carevičiaus strėlė pataikė į pelkę, kur tupėjo varlė...
+

Nykštukas Nosis

07:00
Pikta burtininkė paverčia berniūkštį nykštuku, kai šis atsisako dalyvauti jos keruose. Būdamas kupriumi jis sugebės rasti ne tik draugų, bet ir būdų panaikinti siaubingą prakeiksmą.
+

Sniego karalienė 3

08:20
Kajus ir Gerda trolių kompanijoje slepiasi nuo Sniego karalienės nugalėtojų šlovės. Susipykusi su broliu Gerda randa magišką akmenį ir vos netampa pasaulinio masto tragedijos kaltininke.
+

Legenda Nr. 17

09:50
Filme pasakojama apie sovietų ledo ritulininko Valerijaus Charlamovo kelią į šlovę ir apie pirmąjį superserijos mačą SSRS ir Kanada 1972 m. Pagrindinį vaidmenį atlieka Danila Kozlovskis.
+

Panelė – valstietė

12:00
Į kaimyninę sodybą atvyksta jaunas džentelmenas. Liza nori susipažinti su šiuo gražuoliu, bet jų tėvai nebendrauja, nes jau seniai jaučia vienas kitam nuoskaudą. Mergina, sužinojusi, kad jaunuolis rytais mėgsta lankytis miške, persirengia valstietiška suknele ir anksti ryte, pasiėmusi mažą krepšelį, eina į mišką...
+

Išgelbėti Puškiną

13:50
Rengiantis Puškinui skirtam vakarui senas kišeninis laikrodis, anot legendos priklausęs pačiam poetui, turi tokį poveikį, kad du paaugliai atsidūrė miške tuo metu, kai vyko Puškino ir Danteso dvikova.
+

Be sienų

15:10
Istorijos apie meilę, kuriai nebaisios jokios kliūtys – nei valstybių sienos, nei kalbos barjerai, nei visuomenės požiūris.
+

Pasienis

16:45
Kasėjų, kurie aptiko sovietinės armijos karių palaikus, protestas trukdo pradėti darbus karjere. Karjero šeimininkas, stengdamasis pašalinti protestuotojus, persikelia laiku ir atsiduria 1941 m.
+

Aš lieknėju

18:20
Putlią merginą palieka jos vaikinas. Pasirodo, ji sustorėjo ir dabar jam nebeįdomi. Geriausios draugės dėka ji nutaria sulieknėti, o naujas pažįstamas pasirengęs padėti.
+

Pabėgimas

20:00
Dar vakar Jevgenijus Vetrovas turėjo viską: nepriekaištingą reputaciją, sėkmingą verslą, draugus, o namuose jo laukė mylinti žmona Irina. Apie ką dar galima svajoti? Tačiau idilė tęsėsi neilgai. Pasirodė, kad Jevgenijus turi ir priešų, pavyduliaujančių sėkmės. Svarbaus sandėrio su užsienio investuotojais pasirašymo dieną Jevgenijaus laimė sudužo į šukes
+

Juodas vanduo

22:00
Maksimas, Piotras ir Polina iš miesto atvyksta į užkampį, apsistoja apleistame laive ir nutaria jį atkurti. Tik štai ši vieta laikoma prakeikta ir vietiniai apeina ją iš tolo.
+

Pralaimėta vieta

23:50
Paaugliai per pikniką sugalvoja žaidimą su siaubingomis istorijomis: reikia atspėti, ar siaubo istorija yra tiesa ar ne. Niekas nesitikėjo, kad viena iš istorijų taps kai kuo daugiau nei tik pokštu.
+

Vokas

01:25
Keistas vokas su besikeičiančiu adresu tampa nenuspėjamų įvykių priežastimi. Dėl kokių nuodėmių paprastas vairuotojas tapo paštininku, pristatančiu šį paslaptingą laišką?
+

Vaikinas iš mūsų kapinių

02:40
Kad grąžintų skolą, jis pasirengęs dirbti net kapinėse, bet per pirmą naktinį budėjimą ateina paslaptingų svečių. Ką daryti – pabėgti ar susitvarkyti?
+

Trys didvyriai. Sosto įpėdinė

04:05
Kijevo kunigaikštis savo paveldėtoja paskiria dukterėčią Zabavą. Trys didvyriai keliauja į Cargradą, kur ji su savo vyru Eliziejumi mokosi, kad galėtų jai praneši šią naujieną.
+

Pasaka apie žveją ir žuvelę

05:30
Gyveno senelis ir senelė prie pačios mėlyniausios jūros. Žvejojo kartą senelis ir pagavo žuvelę, ne paprastą, o auksinę...
+

Top

X Välj hur programmet ska läggas till i din tablå

X Välj ett eller flera intressepaket:

Bocka för ditt intressepaket nedan så väljer
Viasat automatiskt dina kanaler.