TV1000 KINO

Pasienis

06:35
Kasėjų, kurie aptiko sovietinės armijos karių palaikus, protestas trukdo pradėti darbus karjere. Karjero šeimininkas, stengdamasis pašalinti protestuotojus, persikelia laiku ir atsiduria 1941 m.
+

Trys didvyriai. Sosto įpėdinė

08:10
Kijevo kunigaikštis savo paveldėtoja paskiria dukterėčią Zabavą. Trys didvyriai keliauja į Cargradą, kur ji su savo vyru Eliziejumi mokosi, kad galėtų jai praneši šią naujieną.
+

Meilė seilė

09:35
Pasiryžę lankytis pas šeimos psichologą sutuoktiniai Golubevai net neįtarė, kad norint susigrąžinti prarastus jausmus, jiems teks apsikeisti kūnais.
+

Meilė seilė 2

11:20
Prieš 10 metų sutuoktiniai Golubevai apsikeitė kūnais, patikrino savo jausmų tvirtumą. Šį kartą jie tuo pačiu būdu bandys pagerinti santykius su savo vaikais.
+

Meilė seilė

12:55
Golubevų šeimoje bręsta eilinė katastrofa: vienu metu atvyksta anyta ir uošvė. Jos taip ir nesusitaikė su vaikų pasirinkimu. Jų atvykimas sukrės neramią šeimą.
+

Ponai menininkai

14:30
Provincijos menininkai vyksta į gastroles pajūrio mieste. Pakeliui prie trupės prisijungia mažas šunytis ir jaunuolis, po apiplėšimo likęs be pinigų. Gyvenimas virsta vodeviliu.
+

Užtemimas

15:55
Dėl atsitiktinumo, vos netapusio tragedija, vaikinas susitinka su mergina, kurią akimirksniu įsimyli. Nuo to laiko jis tampa pėstininku dviejų galingų burtininkų kovoje.
+

Myli nemyli

17:15
Naujos pažįstamos avantiūrizmas ar nuotakos naivumas. Ką pasirinks Aleksejus? 2014 m.
+

Vaikinas iš mūsų kapinių

18:35
Kad grąžintų skolą, jis pasirengęs dirbti net kapinėse, bet per pirmą naktinį budėjimą ateina paslaptingų svečių. Ką daryti – pabėgti ar susitvarkyti?
+

Laimingas bilietas

20:00
Paprasti Uralo vaikinai loterijoje laimi 43 milijonus rublių! Bet kaip atsiimti laimėjimą taip, kad apie jį nesužinotų žmonos?
+

Statusas: laisvas

21:30
Nikita ir Afina – ideali pora. Taip nusprendė jis, o ji nusprendė išeiti. Ir pas ką – pas 40 metų amžiaus odontologą. Nikita padarys viską, kad susigrąžintų Afiną. 2015 m.
+

Rusiškasis velnias

23:05
Jaunas dizaineris įsimyli bankininko dukrą. Santuokai būtinas kapitalas ir menininkas nutaria pradėti savo verslą. Jis paima kreditą iš galimo uošvio, kad atidarytų nedidelį restoraną.
+

9-oji kuopa

00:50
Septyni naujokai desantininkai, apmokyti Uzbekistane, išsiunčiami į Afganistaną. Naujieji 1989-ieji metai. 9-oji kuopa, į kurią patenka vaikinai, saugo teritoriją 3234, per kurią eis Rusijos kariuomenės kolonos.
+

Koks nuostabus žaidimas

03:00
Tai keturių jaunų žmonių, gyvenančių menų instituto bendrabutyje, užmiestyje, istorija. Jie leidžia laiką linksmai, nors ir alkani, myli, kenčia ir taip įsitraukia į savo žaidimus, kad pamiršta, kokiu keistu laiku gyvena. Tai buvo šeštojo dešimtmečio pradžia, dar buvo gyvas Stalinas.
+

Mergišius 2

04:30
Du jaunuoliai iš augančių mergišių šutvės nutarė Naujuosius metus sutikti su nuotykiais. Jiems tai pavyksta, ir savo kelyje šie jauni plevėsos sutinka vis naujų įdomių personų.
+

Koščėjus nemirtingasis

05:40
Nikitos Kožemiako nuotaką išmintingąją gražuolę Marją Morevną pagrobia Koščėjus. Jaunasis keliauja išvaduoti savo mylimosios. Kelyje jo laukia daug netikėtumų.
+

Top

X Välj hur programmet ska läggas till i din tablå

X Välj ett eller flera intressepaket:

Bocka för ditt intressepaket nedan så väljer
Viasat automatiskt dina kanaler.