TV1000 KINO

Stebuklingasis varpelis

06:00
Animacinis filmas vaikams pagal rusų liaudies pasakų apie mergaitę Mašą motyvus.
+

Trys didvyriai. Sosto įpėdinė

06:25
Kijevo kunigaikštis savo paveldėtoja paskiria dukterėčią Zabavą. Trys didvyriai keliauja į Cargradą, kur ji su savo vyru Eliziejumi mokosi, kad galėtų jai praneši šią naujieną.
+

Vertikalė

07:50
Grupė alpinistų ruošiasi šturmuoti neužkariautą Kaukazo viršūnę. Gavę leidimą, jie siunčiami į kelią. Bazinės stovyklos radistas gauna radiogramą apie besiartinantį cikloną.
+

Pažemintieji ir nuskriaustieji

09:05
Filmo ašis – dviejų šeimų, sugriautų aristokrato kunigaikščio Bolkonskio, istorija, Natašos Ichmenevos ir Bolkonskio sūnaus meilė; jaunojo rašytojo Ivano Petrovičiaus, kuris be atsako įsimylėjęs Natašą, ir našlaitės Neli, kurios gyvenimas taip pat paslaptingai susijęs su kunigaikščiu, likimas.
+

Meilė kaip seilė 3

10:45
Trečiojoje "Meilė kaip seilė" dalyje Golubevų šeima sulaukia pagausėjimo. Tačiau laukiasi ne Marina (vaidina akt. Kristina Orbakaitė). O Andrejaus (vaidina akt. Goša Kucenko) tikrai nesugalvojo įsivaikinti. Situacija daug sudėtingesnė, mat ramiai gyvenančią šeimą nutaria aplankyti jų tėvai. Aikštinga poezijos gerbėja Elžbieta (vaidina akt. Lija Achedžakova) ir įsakmusis pulkininkas Vladimiras (vaidina akt. Vladimir Menšov) visai netikėtai atsiduria ant jaunos šeimos durų slenksčio. Viskas būtų neblogai, jei ne viena mažytė smulkmena – vyresnioji karta, net ir po penkiolikos santuokos metų, nemėgsta jų antrųjų pusių. Elžbieta vis dar baisisi Andrejumi, o Vladimiras nelepia nepasitenkinimo marčia. Štai čia atsiranda dar viena problema – paaiškėja, jog seneliukai tiesiog negali pakęsti vienas kito! Namuose kylant viesului Golubevai sulaukia dar vieno nelaukto svečio – šeimų konsultanto, profesoriaus Kogano (vaidina akt. Michail Kozakov). Golubevai su baime priima profesorių – juk Marina su vyru jau buvo apsikeitusi kūnais, jie abu taip pat pabuvojo vaikų kailiuose... Nejaugi šįkart ji su Andrejumi taps seneliukais? Nuotaikinga situacijų komedija visai šeimai privers tūkstantį kartų smagiai nusijuokti ir leis žavėtis senosios kartos aktorių – Lijos Achedžakovos ir "Oskaro" laureato Vladimiro Menšovo – vaidyba bei jiems talkinančiais jaunųjų aktorių meistriškumu
+

Sugalvok norą

12:20
Istorija apie tai, kaip Naujųjų metų išvakarėse įprastame biure juokais parašyti laiškai Kalėdų seneliui tampa realia jauno simpatiško direktoriaus Maksimo ir gražios buhalterės Anios meile su gausybe naujamečių linksmų nuotykių, kur sniegas ir romantiška muzika padės rasti savo antrą pusę.
+

SOS, Kalėdų Seneli, arba Viskas išsipildys

13:45
Maža mergaitė pasirengusi atiduoti viską, kad sutaikytų savo tėvus. Ji įsitikinusi, kad tik Senelis Šaltis gali išpildyti bet kokį naujametį norą. Bet dėl to savo prašymą reikia perduoti asmeniškai.
+

Meilė angelų mieste

15:15
Vandenyno pakrantėje susitinka vaikinas ir mergina iš Rusijos. Šis susitikimas Los Andžele padovanos jiems keletą neužmirštamų dienų. Nors po pirmo susitikimo ji išeis nepasakiusi nei savo vardo, ir net nepalikusi telefono numerio.
+

Naujųjų metų tėtis

16:35
Aštuonmetis Dimka svajoja pradžiuginti mylimą mamą dovana. Bet kur gauti pinigų jos mėgstamiems kvepalams? Ir staiga jis gauna naudingą pasiūlymą – apgauti nepažįstamą dėdę. Berniukas žino, kad meluoti negerai. Bet mažas melas dėl didelio reikalo – juk ne toks jau ir baisus?
+

Likimo ironija, arba laimingų Naujųjų!

18:10
Likimo ironija tęsiasi. Po Ženios Lukašino ir Nadios pažinties praėjo trisdešimt metų. Deja, romantiškai prasidėję santykiai nesusiklostė – pora išsiskyrė ir Nadia grįžo į Sankt Peterburgą. Ženia ir toliau kasmet per Naujuosius vaikšto į pirtį, dabar prie jo prisijungė sūnus Kostia iš antrosios, taip pat nesėkmingos santuokos. Pavelas ir Aleksandras, kurie dabar – jau dėdė Paša ir dėdė Saša, sumanė padaryti draugui siurprizą – nusiuntė jo sūnų į Sankt Peterburgą tuo pačiu legendiniu adresu – Statybininkų 25, butas 12-tas. Čia Kostia sutinka žavingą moterį, gražuolę Nadios dukterį. Ar naujoje kartoje vėl gims analogiška meilės istorija ir ar seni mylimieji Ženia ir Nadia susitiks? Naujamečiai stebuklai prasideda!
+

Stebuklų šalis

20:00
Jei tikėtume stebuklais – stebuklas įvyktų. Tuo pagrįstas mūsų didelės šalies gyvenimas ir šis tikėjimas padeda ne tik išgyventi, bet ir gyventi linksmai su dainomis, šėlionėmis ir anekdotais.
+

Padorūs žmonės

21:30
Ką daryti, jei jūsų namuose įsikūrė giminaitis, kuris neseniai išėjo iš kalėjimo, ir padarė jūsų šeimos gyvenimą nepakenčiamą? Ir kas, jeigu jūs su žmona jį netyčia nužudėte?
+

Naujametinis tarifas

23:00
Naujametė naktis visada pilna stebuklų ir staigmenų. Mūsų laikų stebuklai dažnai vyksta dėl technikos progreso, nors ir ne be Senio Šalčio dalyvavimo.
+

Pokalbis

00:25
Vyras susivokia kalėjime, tačiau neprisimena, kas vyko pastarosiomis dienomis. Prieš tris dienas jis numušė žmogų, tačiau prisiminti avarijos ir jos aplinkybių nesugeba net per apklausą.
+

Piteris FM

01:40
Sankt Peterburgo centre mergina pameta telefoną. Pro šalį ėjęs vaikinas jį randa ir bando grąžinti. Viskas aplinkui tik trukdo, tačiau balsas telefone teikia vilčių, kad susitikimas įvyks.
+

Atšilimas

03:05
60-ieji…Sovietų sąjunga. Netikėtai miršta talentingas režisierius, o jo draugo, kinematografijos operatoriaus, rankose atsiduria vėlionio naujos kino juostos scenarijus. Prieš akis spindinti šlovė? Tačiau tais laikais ne viskas buvo taip paprasta...Tarp idealų ir cenzūros, propagandos ir pasipriešinimo, aistringos meilės ir žiaurios išdavystės
+

Atšilimas

04:20
60-ieji…Sovietų sąjunga. Netikėtai miršta talentingas režisierius, o jo draugo, kinematografijos operatoriaus, rankose atsiduria vėlionio naujos kino juostos scenarijus. Prieš akis spindinti šlovė? Tačiau tais laikais ne viskas buvo taip paprasta...Tarp idealų ir cenzūros, propagandos ir pasipriešinimo, aistringos meilės ir žiaurios išdavystės
+

Pionieriaus garbės žodis 2

05:35
Pionierių stovykla yra geriausia vieta pirmajai meilei, tuo įsitikina mūsų seni pažįstami, juk būtent čia šekspyriškos aistros įkais ir jiems teks varžytis dėl savo draugės širdies.
+

Top

X Välj hur programmet ska läggas till i din tablå

X Välj ett eller flera intressepaket:

Bocka för ditt intressepaket nedan så väljer
Viasat automatiskt dina kanaler.