TV1000

Tristanas ir Izolda

06:10
Pagal viduramžių romantinę legendą apie karaliaus dukters Izoldos ir kilmingo riterio Tristano meilę. Tristanas vardan taikos ir vienybės paaukos savo jausmus.
+

Krudžiai

08:40
Ikiistoriniais laikais Krudzų šeimynėlė priversta susidurti su naujais ir neištirtais dalykais po to, kai jų urvą sugriauna žemės drebėjimas. Šie pavojingi atradimai visiškai pakeičia pasaulėžiūrą.
+

Luvro vaiduoklis

10:40
Į Luvrą pristatomi nauji artefaktai iš archeologinių kasinėjimų Egipte. Apžiūrint sarkofagą su mumija išsilaisvina kerštinga dvasia ir kaip vaiduoklis išnyksta muziejaus salėse.
+

Pažadas

12:30
1914-ieji. Osmanų imperija griūva ir stengiasi visuomenės įniršį nukreipti prieš tautines mažumas. Nepaprastos meilės istorija priešiškumo, dėl kurio iro šeimos ir vos neišnyko tauta, fone.
+

Vyrai juodais drabužiais 2

15:05
Legendinio labai populiaraus filmo tęsinys. Agentas Džėjus turi surasti galingą Zaros šviesą, tačiau pirmiausia reikia atkurti savo garsaus partnerio atmintį.
+

Atsargiai! Durys užsidaro

16:45
Kartais likimas priklauso nuo vieno mažo žingsnio. Helen išgyvena dvi savo gyvenimo versijas, jos likimas keičiasi priklausomai nuo to, ar spėja į išvykstantį metro traukinį.
+

Purvini šokiai: Havanos naktys

18:35
Jauna amerikietė su šeima persikelia iš Čikagos į Havaną. Ji nori stoti į rimtą kolegiją. Atsitiktinė pažintis su viešbučio padavėju įtraukia merginą į jausmingą Kubos muzikos pasaulį.
+

Elžbieta

20:10
Apdovanotas vienu ir nominuotas dar šešiems "Oskarams" filmas pasakoja jaunos Anglijos karalienės Elžbietos istoriją. Po katalikės karalienės Marijos mirties jaunoji protestantė Elžbieta (akt. Keit Blanšet) paveldi sostą. Ji tuoj pat įsitraukia į valstybės reikalus, o svarbiausia – į rūmų intrigas. Jaunoji karalienė vis labiau verčiama tekėti, tačiau jos mylimasis – lordas Robertas Dadlis – netinkama kandidatūra. Intrigų išvarginta Elžbieta pasipriešina didikams ir nustebina netikėtu sprendimu…
+

Atleisk, bet noriu tave vesti

22:25
Vestuvės tampa košmaru ir jaunikiui, ir jaunajai. Vedę vyrai jį atkalbinėja nuo ryžtingų veiksmų. O ją gąsdina kylančios abejonės ir jaunikio giminaičių spaudimas.
+

Banditai

00:25
Du draugai bankų plėšikai pabėgę iš kalėjimo nutaria neatsižadėti savo amato, tačiau jų kompanijoje atsiradusi mergina gyvenimus apverčia aukštyn kojomis.
+

Balsas iš akmens

02:35
Jauna auklė atvyksta į pilį šalia tapybiškų Toskanos pievų. Ji čia tam, kad padėtų šeimininko sūnui susitaikyti su motinos netektimi ir turbūt sužinoti baisią tiesą...
+

La La žemė

04:05
"Auksinio gaublio" ir "Oskaro" laimėtojas miuziklas apie tuos, kurie moka svajoti ir nepasiduoti. Džiazo pianistas ir pradedančioji aktorė susitinka svajonių mieste, kad vienas kitam padėtų įgyvendinti svajones.
+

Top

X Välj hur programmet ska läggas till i din tablå

X Välj ett eller flera intressepaket:

Bocka för ditt intressepaket nedan så väljer
Viasat automatiskt dina kanaler.