TV1000 ACTION

Kalnietis

07:05
1536 m. škotas Konoras Maklaudas buvo nugalėtas kovoje, bet paslaptingu būdu prisikėlė. Greitai sužinojo, kad priklauso nemirtingai kovotojų rasei, iš kurių galima atimti gyvybę nukirtus galvą kardu.
+

Tamsus dangus

09:35
Įprastos amerikiečių šeimos namuose pradeda dėtis keisti dalykai. Tai gali būti kieno nors kenkėjiškas eksperimentas, bet koks to tikslas?
+

Svetimšalis

11:20
Nusikaltėlis bėglys sugebėjo apgauti amerikiečių persekiotojus ir dabar priverstas užsibūti atokiame meksikiečių miestelyje su didele suma pinigų ir persekiojamas nusikaltėlių gaujos.
+

Nužudyti Bilą 2

13:10
Dabar heroję nuo Bilo skiria tik du jo bendrininkai. Prieš pereidama prie galutinio savo keršto etapo ji gangsterio pakalikams surengs kruviną uvertiūrą.
+

Greičio įkaitai

15:45
Broliai avantiūristai, besiverčiantys retų ir brangių automobilių vagystėmis, užkibo ant mafijos boso kabliuko. Jis, grasindamas susidoroti su šiais vyrukais, reikalauja, kad jie atliktų pačią bjauriausią operaciją savo karjeroje.
+

Jamakasiai: mūsų laikų samurajai

17:30
Jaunimo dievukai, sukeliantys policijos neapykantą, Jamakasiai – naujieji samurajai, užkariauja neregėtas aukštumas. Kol vienam iš gerbėjų nenutinka nelaimė.
+

Ong Bak

19:15
Iš nedidelio kaimelio gyventojų kažkas pagrobia jų svarbiausią relikviją – Budos statulos galvą. Ją sugrąžinti gali tik Tingas, kuris įvaldęs mirtinai pavojingą muai tai kovos meną.
+

Žmogus-drugys

21:10
Praėjus dvejiems metams po žmonos tragiškos žūties žurnalistas atvyksta į mažą Amerikos miestelį, kur vyksta nepaaiškinami dalykai.
+

Grėsmingas 2

23:20
Jauna mama su dvynukais persikrausto į naują namą, kuriame įsikūręs senovės blogis.
+

Loganų sėkmė

01:10
Sportinė karjera nenusisekė? Buvusi žmona bando išsivežti dukrą? Atleido iš darbo? Atsikirsk piktam likimui! Su draugais įvykdyk niekšiškiausią apiplėšimą istorijoje, kaip tai padarė Džimas Loganas.
+

Ekvilibriumas

03:10
Niūriame netolimos ateities pasaulyje emocijos paskelbtos neteisėtomis. Pažeidėjų laukia susitikimas su dvasininkais – bejausmiais kovotojais su viskuo, kas sieja žmoniją su senuoju pasauliu.
+

Kraujo tėvas

05:10
Nepilnametė mergina susilaukia rimtų nemalonumų, kur įsipainiojusi mafija, narkotikai ir žmogžudystė. Vienintelis žmogus, kuris gali padėti, – tai tėvas, bet jis jos gyvenimu nesidomėjo daugybe metų.
+

Top

X Välj hur programmet ska läggas till i din tablå

X Välj ett eller flera intressepaket:

Bocka för ditt intressepaket nedan så väljer
Viasat automatiskt dina kanaler.