TV1000 PREMIUM

Liūtas

08:20
Indija, 1986 m. Du vaikai Guddu ir Saroo padeda tėvams išlaikyti šeimą. Vieną vakarą vaikai pasiklysta. Saroo, beieškodamas brolio, įsėda į traukinį ir atsiduria Kalkutoje, esančioje už 1 600 kilometrų nuo namų. Šeima, gyvenanti Australijoje, įsivaikina berniuką, kiek vėliau visi persikelia į Tasmaniją. Po dvidešimties metų Saroo nusprendžia surasti savo tikrąją mamą ir brolį.
+

Vagių irštva

10:45
Kriminalinė saga, kurioje išvysite Los Andželo apskrities elitinio padalinio gyvenimus ir sėkmingiausią valstybėje banko apiplėšimo komandą.
+

Teisingumo lyga

13:30
Įkvėptas savo sugrąžintu pasitikėjimu žmonija ir Supermeno nesavanaudiško poelgio, Briusas Veinas priima savo į savo kompaniją Dianą Prince, kad susidorotų su dar didesniu priešu.
+

Gravitacija

15:55
Dr. Ryan Stone (Sandra Bullock) - talentinga medicinos inžinierė pirmojoje savo erdvėlaivio misijoje su veteranu Matt Kowalsky (George Clooney), kuriam šis skrydis - paskutinis prieš einant užsitarnauto poilsio. Tačiau įprasto atviro kosmoso skrydžio metu įvyksta nelaimė. Sudužus erdvėlaiviui, Stone ir Kowalsky lieka visiškai vieni ir grimzta į tamsą, atskirti nuo visko, išskyrus vienas kitą.
+

7 dienos Entebėje

17:50
Įkvėptas tikrų įvykių iš 1976 metų įvykdyto ''Air France'' lėktuvo užgrobimo ir ir drąsiausia kada nors bandyta gelbėjimo misija.
+

Namas

20:00
Po to, kai valdžia atima jų dukros kolegijos stipendiją, pora įsteigia nelegalų kazino savo draugo namuose, kad susigrąžintų pinigus.
+

Diunkerkas

21:35
Sąjungininkų kariai iš Belgijos, Britų imperija ir Prancūzija yra apsuptos Vokietijos armijos, tačiau žiauraus Antrojo pasaulinio karo metu buvo evakuotos.
+

Kol dar neatėjo audra

23:25
Tikra išgyvenimo istorija, jauna įsimylėjėlių pora pradeda didžiausią savo gyvenimo nuotykį ir susiduria su katastrofišku ir didžiausiu kada nors užfiksuotu uraganu.
+

Kapitonas bekelnis

01:00
Du mokyklos draugai George ir Harold mėgsta krėsti išdaigas ir piešti komiksus. Kai mokyklos direktorius ponas Krupp pabando išskirti porelę, jie panaudoja hipnozę ir direktorius tampa geraširdžiu superherojumi kapitonu bekelniu. Jiems trims reikia susivienyti kovojant su naujuoju mokytoju profesoriumi Pee-Pee Diarrheastein Poopypants, kuris yra didžiausias piktadarys ir nori sunaikinti džiaugsmą.
+

Kalnas tarp mūsų

02:25
Po tragiškos lėktuvo katastrofos du nepažįstamieji turi užmegzti ryšį, kad išgyventų ekstremalias sniegingo kalno stichijas. Kai jie supranta, kad pagalba neatvyksta, nusprendžia pradėti pavojingą kelionę.
+

Sibiras

04:15
+

Top

X Välj hur programmet ska läggas till i din tablå

X Välj ett eller flera intressepaket:

Bocka för ditt intressepaket nedan så väljer
Viasat automatiskt dina kanaler.