TV1000 PREMIUM

Superkinas Kempiniukas Plačiakelnis 2

08:45
Įkvėpti animacinio serialo ir pirmojo filmo sėkmės, režisieriai Paulas Tibbittas ir Mike‘as Mitchellas vėl siūlo nerti į jūros dugną ir tęsia skylėtojo jūros herojaus nuotykius. Jų pastangos atsipirko su kaupu - šis „Nickelodeon“ darbas visame pasaulyje uždirbo daugiau nei 323 milijonus dolerių. Povandeninėje istorijoje sutiksite ne tik atlapaširdį Kempiniuką ir jo draugus. Storžievį piratą čia suvaidino garsusis ispanas Antonio Banderasas. Jis be atokvėpio ieško paskutinio magiškos knygos puslapio. Šį lapą įklijavus į knygą, išsipildys didžiausios jo svajonės. Netrukus piratas sužino, kad trūkstamą lapą saugo restorano vadas Krabas. Kai blogasis piratas pavagia itin saugomą Krabo vertybę, išgelbėti draugą gali tik Kempiniukas.
+

Lego Betmenas. Filmas

10:45
Šaunesnis nei bet kada Briusas Veinas, kaip jau įprasta — privalo susidoroti su nuolatiniais savo priešais, kuomet jie pradeda planuoti Gothamo miesto užvaldymą.
+

Kukulis

15:15
+

Kol dar neatėjo audra

21:10
Tikra išgyvenimo istorija, jauna įsimylėjėlių pora pradeda didžiausią savo gyvenimo nuotykį ir susiduria su katastrofišku ir didžiausiu kada nors užfiksuotu uraganu.
+

Tikslas - vestuvės

01:55
Dviejų apgailėtinų ir nemalonių vestuvių svečių istorija, kurie netrukus vienas kitam pradeda jausti abipusius jausmus..
+

Top

X Välj hur programmet ska läggas till i din tablå

X Välj ett eller flera intressepaket:

Bocka för ditt intressepaket nedan så väljer
Viasat automatiskt dina kanaler.