TV3

Televitrina

06:15
Parduotuvė televizijoje.
+

Ančiukų istorijos

06:30
Ančiukas Skrudžas Mak Dakas yra turtingiausias ančiukas pasaulyje, o kartu žinomas ir kaip didžiulis gobšuolis. Išgirdęs, kad įvairiuose pasaulio kampeliuose yra paslėpti didžiuliai lobiai, verti milijonų, Skrudžas Mak Dakas išsirengia šių milžiniškų turtų ieškoti – Amazonėje, Transilvanijoje, Afrikoje, Himalajuose ir net Mėnulyje!
+

Transformeriai. Kibernetinė Visata

07:00
+

Transformeriai. Kibernetinė Visata

07:15
+

Aladinas

07:30
Buvęs gatvių vaikis Aladinas, vogdavęs maistą, kad išgyventų, surimtėjo ir įsimylėjo. Jo išrinktoji – Agrabo miesto princesė Džasmina. Kartu su ja, beždžionėle Abu, skraidančiu kilimu ir greitakalbiu Džinu bei impulsyviąja papūga jie leidžiasi į nepamirštamus nuotykius. Kiek pavojų tyko kelyje ir kiek stebuklų išsipildys bekeliaujant? Princesei Džasminai, užaugusiai auksiniuose rūmuose, prasidės visai naujas gyvenimo etapas su nepamirštamais įspūdžiais, o Aladinas turės įveikti dar daug išbandymų, kad pagaliau galėtų vesti savo mylimąją ir tapti tikru princu, o gal net ir sultonu.
+

Ančiukų istorijos

08:00
Ančiukas Skrudžas Mak Dakas yra turtingiausias ančiukas pasaulyje, o kartu žinomas ir kaip didžiulis gobšuolis. Išgirdęs, kad įvairiuose pasaulio kampeliuose yra paslėpti didžiuliai lobiai, verti milijonų, Skrudžas Mak Dakas išsirengia šių milžiniškų turtų ieškoti – Amazonėje, Transilvanijoje, Afrikoje, Himalajuose ir net Mėnulyje!
+

Virtuvės istorijos

08:30
Aštuntąjį sezoną skaičiuojanti laida „Virtuvės istorijos“ į eterį grįžta su dar didesniu kulinariniu azartu ir dar atviresniais pokalbiais. Laidoje vyks nuotaikingos žinomų šalies šeimų ar draugų kovos. Laidos studijoje pagrindinio laidos herojaus šeimos nariai ar draugai rungiasi vienas su kitu ir padedami šefės Ilonos Juciūtės ir bei kitų besisvečiuojančių šefų ruošia skaniausius patiekalus, o galiausiai atvykęs laidos herojus turi ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti jį pagaminusį kulinarą. Kas gamina geriau – mama, žmona, uošvė, dukra ar sūnus, TV3 žiūrovai sužinos kiekvieną šeštadienį pasirodysiančioje laidoje.
+

Gardu Gardu

09:00
Profesionalus konditeris Ali Gadžijevas bei charizmatiškasis virtuvės šefas Gian Luca Demarco ragins pradėti rytą itališkai – su kava – ir kibs į darbus. Laidos vedėjai net kelis kartus pakeis filmavimo aplinką, tačiau šmaikščios istorijos niekur nedings, juk jie kupini įvairiausių patirčių! Laidos tikslas išlieka toks pat – maisto gaminimas lengvai, greitai ir paprastai, bet ne prastai! Gian Luca gamins nesudėtingus patiekalus, be abejo, dominuos itališka virtuvė, tačiau Gian Luca nebijo ir eksperimentuoti. Pamatysime, kaip jam sekasi gaminti ir lietuviškus bei kitų šalių patiekalus. Taip pat kulinarinio pasirodymo metu netrūks naudingų patarimų, kaip palengvinti maisto gaminimą, kokius produktus geriausia naudoti ir, žinoma, asmeninių virtuvės šefo pastebėjimų. Ali bandys įrodyti, kad jis gali pasiūlyti ir ypatingai paprastų desertų, kuriais kiekviena šeimininkė galės pradžiuginti artimuosius bei svečius. Taip pat atskleis naudingų patarimų kasdienai ir konditerijos paslapčių ypatingoms progoms. Laidos pabaigoje virtuvės asai ragaus vienas kito pagamintus patiekalus juos vertins.
+

Būk sveikas!

10:00
Didžiausi sveikatos mitai, kuriais iki šiol tikėjote! Tiesa ar melas? Visuomenėje gajus ne vienas mitas, susijęs su sveikata, sveiku gyvenimo būdu, tinkama mityba ar sporto pasirinkimu. Galbūt tai, ką visi laiko sveiku metodu gydytis, maitintis ar sportuoti, veikia visiškai priešingai? Laidos ekspertai – medikai, mitybos specialistai, dietistai, sveikos gyvensenos ekspertai, sporto treneriai tars savo verdiktą – sprendimą priimsite jūs! Laidos vedėjai - Agnė Garkauskienė ir Daugirdas Šemiotas
+

Penkių žvaigždučių būstas

10:30
TV laida apie statybas, naujausias technologijas, medžiagas, modernius dizaino sprendimus ir augančią nekilnojamo turto vertę.
+

Mano pinigai

11:00
43 balai iš 100 galimų – toks yra šių metų sausį užfiksuotas finansinio raštingumo indekso rodiklis, apskaičiuotas įvertinus apklaustų Lietuvos gyventojų atsakymus. Laida siekiama šviesti žmones, kaip taupyti, planuoti namų ūkio biudžetą, kada galima, o kada susilaikyti imant paskolas būstui. Bus pristatomos greitųjų vartojimo kreditų grėsmės, kalbama apie pensijos planavimą, draudimą ir kitas sritis.
+

Džiunglių knyga

11:30
Nobelio premijos laureato Rudyardo Kiplingo knygos pagrindu sukurtas filmas atskleidžia po nelaimės džiunglėse atsidūrusio berniuko Mauglio, kurį išaugino vilkų šeima, istoriją. Susiradęs naujų ištikimų draugų Mauglis gyvena linksmai ir nerūpestingai, bet jo draugė pantera Bagira pataria jam apsigyventi netoliese esančiame kaimelyje, kur yra daugiau žmonių, nes likus džiunglėse gresia būti sudorotam nuožmiojo tigro Šerkano. Tačiau be džiunglių ir be draugų Maugliui nelabai patinka, jis nori vėl džiaugtis laisve ir laukiniais nuotykiais. Ar jam pavyks grįžus į džiungles įveikti laukinių žvėrių priešiškumą? Tai paskutinis filmas, kurį prodiusavo pats Waltas Disney'us, jis mirė kurdamas Džiunglių knygą . Filmas sulaukė daug palankių kritikų atsiliepimų, o už muziką buvo nominuotas Oskarui.
+

Netikras princas

13:00
Rytietiška dvasia alsuojantis filmas pagal Vilhelmo Haufo pasaką atskleidžia tingaus, bet talentingo siuvėjo Labakano istoriją. Samdomą darbą siuvykloje dirbantis vaikinas vieną dieną sulaukia kilmingo svečio, kuriam reikia naujo kaftano – ilgo Artimuosiuose Rytuose vyrų dėvimo drabužio. Dirbti reikia labai greitai, bet Labakanui padeda magija ir jis per naktį baigia drabužį. Nusprendęs pasimatuoti, ar gerai pasiuvo, ar jis tiks užsakovui, vaikinas drabužį pasilieka, dar užsideda prašmatnų turbaną ir pasprunka iš siuvyklos. Visi žmonės gėrisi jo išvaizda ir elgiasi su juo kaip su princu, tad Labakanas sumano, kad ir galėtų būti princas. Netikėtai jis sutinka ilgai keliavusį sultono sūnų Omarą, pavagia jo valdžios simbolį ir ketina užimti jo vietą. Visgi rūmuose siuvėjo laukia daug patikrinimų. Ar pavyks apsimetėliui juos įveikti ir tapti princu, ar visgi laimės tikrasis sultono sūnus?
+

Sugalvok norą

14:55
Sofi norai niekad neišsipildo. Ji svajoja į Valentino dienos vakarėlį eiti ne viena, deja, net neturi galimų kandidatų. Gimtadienio proga močiutė Sofi padovanoja ekscentrišką senovinę mašiną ir tvirtina, kad šis automobilis turi stebuklingų galių. Sėdusi prie vairo jaunuolė sugalvoja tik vieną troškimą, kad į šokius su ja eitų kylanti Los Andželo žvaigždė Dreikas. Noras kaip mat išsipildo – Dreikas blaškosi jos automobilio bagažinėje. Sparčiai populiarėjantis aktorius labai pasimeta supratęs, kad kažkaip atsidūrė mažame miestelyje, bet prieš grįždamas į Los Andželą jis eina susitikti su Sofi draugėmis ir planuoja kartu keliauti į šokius. Kokia bus Sofi bičiulių reakcija pamačius, kad ji iš tiesų turi vaikiną ir dar ne bet kokį...
+

Ekstrasensų mūšis

16:45
Geriausi realybės šou „Ekstrasensai“ dalyviai yra pagrindiniai šios laidos herojai. Juos patalkinti pasikvietė Rusijos kriminalistai, siekdami išsiaiškinti pačius paslaptingiausius nusikaltimus. „Ekstrasensų“ laidos finalininkams pateikiamos vadinamosios „uždarytos bylos“, ir šie, dirbdami poromis, pasitelkę savo nežemiškus sugebėjimus, ieško atsakymų, kurie galėtų padėti ne tik policijos pareigūnams, bet ir paprastiems nežinioje skendintiems žmonėms.
+

TV3 žinios

18:30
TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija.
+

TV3 sportas

19:17
+

TV3 orai

19:22
+

Eurojackpot

19:25
+

Uošvių nepasirinksi

19:30
+

Prarastasis miestas Z

21:00
Tai tikra aistringo keliautojo Percy Fawcetto istorija. Patyrusiam bebaimiui britų šauliui, tyrinėtojui ir kartografui Fawcettui Britanijos valdžia dvidešimto amžiaus pradžioje patiki misiją Bolivijos ir Brazilijos pasienyje. Žemėse, kur gresia karas dėl teritorijų, Persis turi išsiaiškinti tikrąją tiesą. Misija pasiseka, namuose jis sulaukia džiaugsmingo sutikimo, o žmona Nina padovanoja antrąjį vaiką. Visgi vyras niekaip negali pamiršti Amazonės džiunglių žinovo, lydėjusio jį ekspedicijoje, papasakotos istorijos apie džiunglių gilumoje slypintį miestą visą vien iš aukso ir stebinantį civilizacijos išradimais. Tai išgirdęs Persis manė, kad tai pramanai, bet kai pats rado išskirtinio grožio keramikos ir kelias akmenines statulėles, suabejojo. Šiek tiek pabuvęs namuose keliautojas nusprendžia grįžti į Pietų Ameriką. Jis prašo valdžios skirti jį į naują ekspediciją, bet yra išjuokiamas ir nusprendžia keliauti savarankiškai. Ar jam pavyks surasti mistinį turtingą miestą, ar skaudžiai nusivilti? Kaip seksis išgyventi laukinėse džiunglėse, ar vietiniai priims atvykėlius iš Britanijos? Itin gražiai nufilmuotame, egzotinių kraštovaizdžių kupiname filme pagrindinį herojų vaidina Charlie Hunnam, jo žmoną Niną įkūnija „Auksiniam gaubliui“ nominuota Sienna Miller, o kelyje Persį lydėjusį kapralą Henrį Costiną vaidina Robertas Pattisonas.
+

Ankstyvas paleidimas

23:55
Teilor Reinolds buvo nuteista kalėti trejus metus už vairavimą išgėrus bei narkotikų laikymą. Išleista iš kalėjimo Teilor stengiasi kovoti su ja užplūdusia stigma dėl praeityje padarytų nusikaltimų ir bando atgauti savo dukros Bjankos bei vyro Džefo pasitikėjimą.
+

Žemiau 6. Kalno stebuklas

01:40
Adrenalino trokštantis snieglentininkas ir buvęs ledo ritulio žaidėjas iškeliauja į Siera Nevados kalnus. Čia jį užklumpa didžiulė sniego audra ir atkerta nuo pasaulio. Buvusio sportininko laukia labai sunkus išbandymas, kuriame bus patikrinta jo ištvermė ir tikėjimas. Kaip išsikapanoti iš ledinio vandens, kaip elgtis sutikus vilkus ir kaip išsigelbėti, kai nežinai kelio namo ir neturi jokio ryšio su pasauliu? Panašu, kad šioje ekspedicijoje teks įveikti ne tik kalnus, bet ir vidinius demonus. Kokios senos psichologinės traumos iškils vienam kalnuose? Pagrindinį herojų Eriką suvaidino Joshas Hartnettas, žinomas iš filmų „Juodojo vanago žūtis“, „Perl Harboras“ ir „Nuodėmių miestas“, o jo mamą Sjuzan vaidina „Oskaro“ laureatė Mira Sorvino.
+

Makgaiveris

03:25
Veiksmo ir nuotykių serialas apie jauną agentą Angusą Makgaiverį, dirbantį slaptosios tarnybos elitiniame būryje. Tarnybai vadovauja jo tėvas, o pats Makgaiveris yra linkęs visas situacijas spręsti pasitelkdamas išmonę. Jis puikiai improvizuoja, moka net kelias kalbas ir turi mokslinį išsilavinimą.
+

APB

04:10
Ant genialaus inžinieriaus ir milijardieriaus Gideono Ryvso rankų mirė jo geriausias draugas ir įkurtos kompanijos finansų direktorius Eliotas. Jausdamas, kad geriausias draugas, kurį pažinojo nuo pat vaikystės, žuvo saugodamas Gideono gyvybę, verslininkas pasiryžęs padaryti viską, kad surastų jo žudiką. Turėdamas labai daug pinigų ir daug žinių, jis nueina tiesiai pas Čikagos merą su prašymu jo žinion perleisti 13-ąją policijos nuovadą. Meras juokiasi iš verslininko siekių, bet nenorėdamas prarasti ryšių su juo, sutinka. Gideonas policininkus apginkluoja naujausiomis technologijomis, kurios turėtų padėti gaudyti nusikaltėlius ir atskleisti nusikaltimus. Tik ar pareigūnai norės jomis naudotis, ar visai iš kitos srities atkeliavęs verslininkas įgis autoritetą tarp kasdien labai sunkų ir nekaip apmokamą darbą dirbančių pareigūnų?
+

Atsargiai! Merginos

05:00
Keturios merginos iš provincijos miestelio apsigyvena didmiestyje. Jos skirtingos kaip diena ir naktis, tačiau tai tik dar labiau sustiprina jų draugystę. Viena be galo protinga ir viską apskaičiuojanti, kita – pašėlusi dainininkė, kuri vadovaujasi emocijomis. Dar kita – naivi romantikė, tikinti vyrų pasakomis, priešingai nė jos draugė, kuri – vyrų manipuliacijos meistrė. Kartu merginos pramogauja, patiria santykių audras su vyrai ir siekia surasti tikrą meilę ir laimę dideliame mieste.
+

Televitrina

05:45
Parduotuvė televizijoje.
+

Top

X Välj hur programmet ska läggas till i din tablå

X Välj ett eller flera intressepaket:

Bocka för ditt intressepaket nedan så väljer
Viasat automatiskt dina kanaler.