LNK

Linksmieji Tomas ir Džeris

06:30
Nors Tomas ir Džeris sugeba tam tikrą laiką susidraugauti, išspręsti vieną kitą užduotį ir padėti vienas kitam, bet jie vis dar konkuruoja tarpusavyje vikrumo, gudrumo ir drąsos varžybose.
+

Zigis ir Ryklys

06:55
+

Šaunusis Skūbis-Dū

07:20
+

Ponas Bynas

07:50
Animacinis serialas "Ponas Bynas" – sukurtas, remiantis populiaria britų komedija. Šis Rowano Atkinsono išgalvotas keistuolis turi labai juokingą veido išraišką, rodančią nuolatinį susirūpinimą. Jis pritraukia bėdas kaip magnetas ir daro tūkstančius juokingų veiksmų, kurie kenkia kitiems.
+

Linksmieji Tomas ir Džeris

08:20
Nenutrūkstamos dviejų šmaikščių personažų – katino Tomo ir peliuko Džerio lenktynės tapo animacinių filmukų klasikos šedevru. Šie linksmi ir pašėlę herojai niekuomet nepavargs krėsti šunybių, tačiau ištikus bėdai jie visuomet atskubės į pagalbą vienas kitam.
+

Beprotiškos melodijos

08:50
+

Sniego mūšis

09:15
Puiki ir smagi žiema! Vaikai pasistato sniego tvirtovę, išsirenka generolus ir pradeda tikrų tikriausią sniego mūšį. Čia bus visko – taktinių manevrų, netikėtų atakų, apgaulingų veiksmų ir net klastos. Taisyklės paprastos: laimės komanda, kuri bus užėmusi tvirtovę žiemos atostogų pabaigoje.
+

Transformeriai

11:00
Garsusis Steveno Spielbergo prodiusuotas ir "Per Harlboro" režisieriaus Michealo Bay'aus kurtas filmas, gimęs iš to paties pavadinimo animacinio serialo. Didingoje 145 minučių trukmės istorijoje aktorius Shia LeBeufas vaidina tikrą didvyrį ir pasaulio gelbėtoją, o jo mylimąją – gundytoja Megan Fox. Trims "Oskarams" už įspūdingus garso ir vaizdo efektus nominuotas filmas pasakoja apie geruosius ir bloguosius Transformerius. Kai Kybetrono planetos kuro ištekliai išsenka, keistieji robotai atklysta į Žemę. Transformeriai įsilieja į žemiečių gyvenimą ir pradeda vykdyti žiaurų mūsų planetos užkariavimo planą.
+

Laikrodžių stabdytojai

13:55
Linksma istorija visai šeimai, kurią pasakoja režisierius Jonathanas Frakesas. Paauglys Zakas Gibsas niekuo nesiskiria nuo kitų bendraamžių, tačiau kartą jis randa paslaptingą, į rankinį laikrodį panašų daiktą. Greitai paaiškėja, kad įrenginys nepaprastas – jis gali sustabdyti laiką. Taip vaikinas netikėtai įgauną neįprastų galių. Zakui tai – idealus būdas padaryti įspūdį mokyklos naujokei, iš užsienio atvykusiai Frančeskai. Bet ar to tikrai užteks, kad jaunuolis palenktų gražuolės širdį?
+

Paskutinis jaunikio išbandymas

15:45
Gregas myli savo merginą Pem ir ketina netrukus jai pasipiršti. Tačiau susipažinus su jos tėvais, viskas apsiverčia aukštyn kojom. Būsimasis uošvis iš pirmo žvilgsnio pajaučia Gregui antipatiją ir to neslepia. Buvęs CŽV agentas turi begalę ryšių, todėl savo dukters išrinktajam gali surengti išties rimtų išbandymų. Ar įmanoma pakeisti tokio kietakakčio uošvio nuomonę? "Oskarui" nominuota režisieriaus Jay Roacho komedija su legendiniu Robertu De Niro ir komiku Benu Stilleriu.
+

Žinios

18:30
Karščiausios Lietuvos ir užsienio naujienos, tiesioginiai reportažai iš įvykio vietų. 18.30 val. žinias veda Eglė Šantaraitė ir Rolandas Vilkončius bei Lina Kairytė ir Aurelijus Bezekavičius. 21.30 val. žinias – Gintaras Deksnys.
+

Sportas

19:20
Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos. Laidos vedėjai – Asta Žukaitė-Nalivaikienė ir Aurimas Tamulionis
+

Orai

19:27
Tiksli orų prognozė Lietuvoje ir pasaulyje. Vedėja – Karolina Liukaitytė
+

Kaip Aladinas žmoną gelbėjo

19:30
+

Tamsos riterio sugrįžimas

21:25
Du "Oskarus" laimėjusi ir septyniems nominuota juosta pelnė neįtikėtiną žiūrovų palankumą. Kino meistro Christopherio Nolano režisuotas filmas pasauliniame kinomanų reitinge užima garbingą 4 vietą. O mistinis Džokerio vaidmuo aktoriui Heathui Ledgeriui pelnė "Oskarą". Juosta žavi ir pribloškiančiais vaizdo efektais, ir puikiai parinkta muzika, ir menišku grimu. Istorija žiūrovus nukelia į Gotemo miestą. Padedamas leitenanto Gordono ir advokato Dento, Betmenas ruošiasi sunaikinti kriminalines organizacijas. Netrukus juos ima persekioti piktadarys Džokeris. Ar Gotemo gyventojai įveiks blogio jėgas?
+

Diktatorius

00:45
Vienas geriausių komiko Sachos Barono Coheno filmų. Čia jis vaidina negailestingą ir kvailą Šiaurės Afrikos diktatorių, kuris kankina bei vykdo mirties bausmes savo žmonėms ir ketina masinio naikinimo ginklais sunaikinti Izraelį. Filme gausu komiškų situacijų, kartais net brutalių, tai ironijos kupina politinė satyra.
+

Išvadavimo planas

02:15
Teroristų grupė pagrobia buvusį CŽV agentą, kad jį išnaudotų savo nedoriems tikslams. Nesulaukęs pagalbos iš vyriausybės, jo sūnus pats pradeda tėvo gelbėjimo operaciją. Vaidina Bruce'as Willisas ir kt.
+

Top

X Välj hur programmet ska läggas till i din tablå

X Välj ett eller flera intressepaket:

Bocka för ditt intressepaket nedan så väljer
Viasat automatiskt dina kanaler.